Wybierz serię kosmetyków

Poniżej znajdą Państwo
opisy ziół stosowanych do
produkcji kosmetyków A.T.W.

O nas

 

Witamy na oficjalnej stronie niezależnych dystrybutorów
polskich kosmetyków z wyciągami ze świeżych roślin.

ATW to kosmetyki , których wszystkie składniki pochodzą z upraw, gdzie nie stosuje się sztucznych nawozów, antybiotyków oraz żadnej innej chemii. W Polsce nie ma certyfikacji dla upraw organicznych dlatego firma ATW dla wszystkich swoich produktów posiada wskaźnik najwyższego standardu amerykańskiego National Organic Program. Oznacza to że wszystkie kosmetyki mogą być opatrzone napisem 100% Organic. Warto pamiętać, że niektórzy producenci posługują się określeniem "kosmetyk naturalny", który oznacza co prawda produkty bez konserwantów, ze składnikami pochodzenia roślinnego, ale niekoniecznie z tzw. upraw kontrolowanych. Dlatego samo słowo wypisane na opakowaniu nie daje żadnej gwarancji jakości.

Dlaczego warto stosować kosmetyki ATW Organic ?

Ponieważ zawierają substancje pochodzące z roślin (ziół) uprawianych na specjalnych ekologicznych plantacjach, nie są testowane na zwierzętach, są biodegradalne, nie zawierają zbędnych konserwantów, nieznanych łacińskich nazw środków spożywczych, nie zawierają barwników a kolor zawdzięczają roślinom, które pod wpływem pogody i nasłonecznienia zmieniają się.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako niezależni dystrybutorzy z firmą ATW współpracujemy od 1996 roku, czyli od momentu jej powstania. Jakość i skuteczność oferty oraz ogromny popyt na zdrowe kosmetyki pielęgnacyjne pozwoliły nam zbudować ogromną grupę zadowolonych Klientów i dystrybutorów zarówno na terenie Krakowa jak i w całej Polsce południowo-wschodniej.

Organizujemy szkolenia i pokazy dla zainteresowanych osób, ułatwiamy zaopatrywanie w kosmetyki osobom, które nie mają możliwości skorzystania z firmowych oddziałów w swoim miejscu zamieszkania.

W artykule wykorzystano fragmenty z miesięcznika InStyle 6/2008.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


    wstecz | strona glówna | góra

Koszyk z
zakupami

Ilość artykułów :

0 art.

Wartość zakupów :

0 zł

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ

Produkty A.T.W
są pomocne podczas


ESENCJA OWOCÓW
zobacz więcej
tematy : panel : online : 1