Wybierz serię kosmetyków

Poniżej znajdą Państwo
opisy ziół stosowanych do
produkcji kosmetyków A.T.W.

 Kategoria : Prebiotyki

VIANESSE ELEGANCE Krem pielęgnacyjny 24h

24-godzinna pielęgnacja na dzień i na noc. Bogata formuła kremu oparta jest na zamknietych w liposomach substancjach czynnych, takich jak: koenzym więcej »»


VIANESSE ELEGANCE Vitamin Body Lotion

Witaminowy balsam antycellulitowy VIANESSE ELEGANCE. Przenika do głębszej warstwy skóry, pomagając w wydalaniu toksyn, wody i tłuszczu. Jednak aby więcej »»


VIANESSE Prebiotic Kaudrops PREBIOTYKI

Draże prebiotyczne do ssania, stymulują wzrost bifidobakterii, które odpowiedzialne są za prawidłowy skład mikroflory jelitowej. Oczyszczają jelita więcej »»


VIANESSE Professional BODY SHAPE smak czekoladowy 270 g

Professional BODY SHAPE to koncentrat laktoalbuminy wysokiej jakości, wspierający odbudowę mięśni. Składa się z wszystkich egzogennych aminokwasów,z więcej »»


VIANESSE Professional BODY SHAPE smak naturalny 270 g

Professional BODY SHAPE to koncentrat laktoalbuminy wysokiej jakości, wspierający odbudowę mięśni. Składa się z wszystkich egzogennych aminokwasów z więcej »»


VIANESSE Professional BODY SHAPE smak waniliowy 270 g

Professional BODY SHAPE to koncentrat laktoalbuminy wysokiej jakości, wspierający odbudowę mięśni. Składa się z wszystkich egzogennych aminokwasów, więcej »»


VIANESSE Solny peeling do ciała

Sól w pierwotnym stanie o lekko różowym zabarwieniu, bogata w składniki mineralne, które wpływają korzystnie na skórę, pozostawiając ją aksamitną i więcej »»


    wstecz | strona glówna | góra

Koszyk z
zakupami

Ilość artykułów :

0 art.

Wartość zakupów :

0 zł

ZOBACZ ZAWARTOŚĆ

Produkty A.T.W
są pomocne podczas


ESENCJA OWOCÓW
zobacz więcej
tematy : panel : online : 2