Wybierz serię kosmetyków

Poniżej znajdą Państwo
opisy ziół stosowanych do
produkcji kosmetyków A.T.W.

strona g3ówna / lista forum / Problemy skórne


rumien twarzy monika 24.10.2006 12:05:31
rumien policzków jak sie zdenerwuje to sie czerwienia jak moge złagodzic ten stan

rumień ANNA 25.10.2006 06:30:24
Przy dużym stresie , pzry cienkiej delikatnej skórze taki stan rumieniowy może byc. Proszę zwrócić uwagę czy to nie pojawia się również jak Pani wchodzi z zewnątrz do pomieszczeń lub napije się choćby lampkę wina - mogą to być początki trądziku różowatego. Wspomagająco proponuję z serii Antystres żel do demakijażu lub mleczko z tonikiem, tonik z lukrecji lub tonik z serii Na... Na rozszerzone naczyńka lub Fitoregulator z kasztanowca ,Fitoregulator z arniki. Jeżeli chciałaby Pani porozmawiać proszę podać telefon na e-maila.

agnieszka 17.05.2009 19:49:09
witajcie! Moja 5 letnia córka od jakiegoś czasu ma na twarzy ostry rumień. Lekarz stwierdził że to nie jest szkarlatyna. Rumień pojawia się gdy przebywa na dworze lub przy wysiłku, po czym w spoczynku rumień blednie. proszę o pomoc. To mój numer gadu gadu 1284324. z góry dziękuje

piotrek 17.12.2009 23:40:52
niestety jest to przyklad skory bardzo delikatnej, w ktorej naczynia krwionosne polozone sa bardzo plytko. Dlatego w kazdej sytuacji gdzie przeplyw krwi wzrasta np. wysilek fizyczny, wysoka i niska temperatura, itp naczynia sie rozszezaja i powoduje rumien na twarzy. Z doswiadczenia wiem ze nic tego nie wyleczy, jest to wada skory (skora bardzo wrazliwa). nalezy skore odpowiednio pielegnowac i unikac opalania, sauny, itp. zeby nie powodowac pogorszenia stanu biezacego.

powrót


Napisz odpowied?
Autor:
E-Mail:
Tytu3:
Tre?a:
tematy : panel : online : 1